Power Aquapark

+90(216) 452 44 22 desek ve bilgi hattı
info@poweraquapark.com iletişim için mail adresimiz

Su Parkları ve Resort Paketleri

Ülkemizin tarihsel ve kültürel zenginliğinin, Proje Dizayn ve Uygulama departmanımıza verdiği ilham ve heyecan, bizi, rakiplerimizden bir adım öne taşımakta ve su parkı sektörünün en başarılı aquaparklarını tasarlamamıza yardımcı olmaktadır.
 
Başarılı bir su parkı, her ünitesinin tek tek başarılı olmasıyla mümkündür. Power Aqupark, sizin istek ve hedeflerinizi çok iyi değerlendirdiği için, dünyanın dört bir yanında ziyaretçi rekorları kıran aquaparklar inşa etmiştir. Power Aqupark, dünyanın neresinde olursa olsun, bir su parkına en iyi hizmeti sunmada, profesyonel kadrosuna, ürün kalitesi ve çeşitliliğine güvenmektedir. Çünkü ziyaretçilerinizin, parkınıza tekrar tekrar gelmesini hedefliyorsanız, en heyecanlı, en yeni, en iyi atraksiyonlara ihtiyacınız olduğunun farkındayız. Parkınızın en iyi olması için, Power Aqupark, tüm birimleriyle var gücüyle çalışarak, başarınızı garantiler.
 
Ancak başarılı bir aquapark, sadece daha fazla kaydırak anlamına gelmez. Tesisteki her birimin başarıda payı ve sorumluluğu vardır. En iyi kaydırakların ve en iyi atraksiyonların varlığı yeterli değildir. Tüm grupları hedefleyen değişik birimlerden oluşan stratejik kombinasyonların (kaydırak, havuz, peyzaj, tema) birlikte ve etkin kullanılması çok önemlidir. Misafirlerinizin içinde bulunmaktan memnun olacağı bir çevrenin yaratılmasında, tesisin bu açıdan da planlanması gerekmektedir. Power Aqupark bu alanda fikir aşamasından temalandırma uygulamalarına kadar her aşamada destek sağlar.